Meisjes/ jongens turnen

Turnen, recreatie, meisjes en jongens is onderverdeeld in verschillende leeftijdsgroepen. De lessen worden op
donderdag van 16:30 - 17:15 of 17:15 tot 18:00 gegeven.

Deze lessen beginnen met een warming-up door rennen, oefeningen en bewegen op muziek. Vervolgens wordt er evt. gebruik gemaakt van verschillende toestellen zoals;

  • balk
  • brug
  • minitramp
  • pegasus
  • ringen
  • rekstok
  • trampoline

Ook wordt er geoefend op diverse basisvaardigheden zoals;

  • handstand
  • radslag
  • flikflak

Door deze oefeningen wordt spierspanning, kracht en coôrdinatie ontwikkeld.

Ouders zijn de eerste les na een vakantie van harte welkom om op de tribune naar de vorderingen van hun kind te kijken. De andere lessen wachten ouders in de hal, zodat de rust tijdens de lessen wordt bewaard.

Natuurlijk doen alle recreatie en selectieleden van de gymnastiek mee aan onze clubkampioenschappen die jaarlijks worden gehouden op Goede Vrijdag. Ook kunnen meisjes aan onderlinge wedstrijden meedoen.

Enthousiast? Heb je belangstelling in meisjesgym, kom gerust eens langs, de eerste 3 lessen zijn vrijblijvend. Als je daarna besluit lid te worden kun je aan de trainster een aanmeldingsformulier vragen.